Prasiatko Muširka, obrázok do detskej izby

5.00

Prasiatko Muširka, ktoré vyčarí úsmev každému deculku. 🙂

Prasiatko patrí do série plagátov domácich zvierat, ktoré som kreslila pôvodne pre naše deculko. Na obrázku nájdete názov zvieratka, zvuk, ktorý vydáva a základné časti tela, ktoré môžete spolu hľadať. Obrázok je v anglickom jazyku, pretože sa spolu zvykneme učiť angličtinu a povedzme si úprimne, po slovensky asi všetky tie veci už vieme a nepotrebujeme ich mať vypísané. 😀

Všetky obrázky sú kreslené s ohľadom na názory Márie Montessori, ktoré mne osobne dávajú zmysel. Zvieratká sú čo možno najrealistickejšie a sú vypracované v sade kvôli tomu, aby ste ich doma mohli z času na čas meniť. Mária Montessori navrhovala, aby boli obrazy v detskom priestore umiestnené v zornom poli dieťaťa a pravidelne sa menili. Tak bude mať dieťa vždy nové podnety, z ktorých sa môže učiť a za ktorými sa môže dočahovať.

Obrázok je veľkosti A3, tlačený na kvalitnom vysokogramážnom papieri. Domov vám príde zabalený v tubuse, kde sa nepokrčí, ani neznehodnotí. Rámik nie je v cene obrázku. Nezúfajte však, dá sa ľahko zohnať.

10 na sklade

Ďalšie informácie

Rozmery 42 × 29.7 cm
Technika

Počítačová grafika

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prasiatko Muširka, obrázok do detskej izby”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *